Język hiszpański

Lekcje indywidualne
Oferujemy naukę języka hiszpańskiego na kursach w formie online. Nauka jest w pełni dostosowana do potrzeb i możliwości Klienta. Niezależnie czy uczeń przygotowuje się do egzaminu, chce nauczyć się mówienia i płynności czy marzy mu się rozumienie hiszpańskich piosenek – razem ustalimy najlepszą metodę nauki.

Głównym założeniem kursu języka hiszpańskiego jest rozumienie i mówienie, dlatego zajęcia skupiają się na praktyce. Wykorzystywane są materiały pochodzące z Hiszpanii – filmiki, nagrania, materiały z oryginalnych stron internetowych.

Zajęcia grupowe
Organizujemy również kursy grupowe online z języka hiszpańskiego.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w blokach 1,5-godzinnych. Stawiamy na pracę w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach. Pozwala nam to indywidualnie podejść do każdego klienta. Dzięki takiemu podejściu możemy postawić w bardzo dużej mierze na praktykę, konwersacje i wypowiadanie się każdej osoby w czasie zajęć. U nas nie ginie się w gąszczu innych kursantów! Również na zajęciach grupowych wykorzystywane są materiały pochodzące z Hiszpanii – filmiki, nagrania, materiały z oryginalnych stron internetowych. Zależy nam na tym, by uczony język był dokładnie taki, jakim mówi się w Hiszpanii. Dodatkowo – już od pierwszych zajęć przełamujemy ewentualną barierę przed mówieniem.

kursy języka włoskiego lekcje indywidualne Bydgoszcz Osielsko