Kontakt

Ciekawi Cię kultura Italii? Jesteś pasjonatem języka hiszpańskiego? Szukasz miejsca, które przybliży Ci te cudowne kraje pełne słońca, zapachu pomarańczy i melodyjnie brzmiących języków?

Jesteś we właściwym miejscu!
Con Passione tworzone jest z miłości do Włoch, Hiszpanii i kultury śródziemnomorskiej.
W ofercie znajdziesz usługi takie jak:
– lekcje indywidualne języka włoskiego hiszpańskiego online,
– kursy grupowe języka włoskiego online,
lekcje indywidualne języka hiszpańskiego online,
kursy grupowe języka hiszpańskiego online,
– warsztaty językowo-kulturalne.

Con Passione jest otwarte na Twoje potrzeby i inicjatywy!

cropped-zrzut-ekranu-2018-09-04-o-17-08-191.png

Skontaktuj się już dziś!

telefonicznie pod numerem: +48 784 694 805

lub poprzez formularz:

* Wysyłając zapytanie lub prośbę o kontakt wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Nauka i Tłumaczenia Języka Włoskiego Con Passione Martyna Domarecka, w celu wysłania odpowiedzi na powyższe zapytanie oraz przesyłania treści marketingowych i handlowych na adres e-mail, podany powyżej w formularzu kontaktowym. Państwa dane nie będą przekazywane poza Nauka i Tłumaczenia Języka Włoskiego Con Passione Martyna Domarecka ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
– Klauzula informacyjna –
Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119) zwanego dalej „RODO”, informuje się, że Administratorem danych osobowych jest firma Con Passione Martyna Domarecka. Administrator może pozyskiwać następujące dane osobowe: imię, nazwisko,  adres email oraz nr telefonu. Dane osobowe będą przetwarzane za zgodą osoby podającej swoje dane zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a RODO w celu realizacji zapytań w zakresie zagadnień i usług oferowanych na stronie https://conpassione.org.
Podanie danych jest dobrowolne. Przekazywanie danych nie stanowi zagrożeń dla wolności i prywatności osób, ponieważ konieczność ich udostępnienia jest niezbędna w celu przygotowania odpowiedzi, a osoby zadające zapytania są zainteresowane uzyskaniem odpowiedzi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s