Kontakt

Ciekawi Cię kultura Italii? Jesteś pasjonatem języka włoskiego? Szukasz miejsca, które przybliży Ci ten cudowny kraj pełen słońca, zapachu pomarańczy i melodyjnie brzmiącego języka?

Jesteś we właściwym miejscu!
Con Passione tworzone jest z miłości do Włoch i kultury śródziemnomorskiej.
W ofercie znajdziesz usługi takie jak:
– lekcje indywidualne oraz kursy grupowe języka włoskiego,
– kursy online przez Skype.

Con Passione jest otwarte na Twoje potrzeby i inicjatywy!

nauka i tłumaczenia języka włoskiego Bydgoszcz i Osielsko

Martyna Domarecka – założycielka szkoły Con Passione oraz lektorka o sobie:

Przede wszystkim mogę określić siebie jako NAUCZYCIELKA Z PASJĄ. Przygotuję dla Ciebie takie materiały, które pozwolą Ci jak najszybciej i w przyjemnej atmosferze nauczyć się mówić po włosku!
Stosuję innowacyjne metody
 nauczania, pracuję z osobami w wieku od 15 do 70 lat. Dostosowuję naukę indywidualnie do każdej osoby.

Prowadzę lekcje od lat dbając o to, by były jak najprzyjemniejsze, a przy tym jak najbardziej skuteczne! Pracuję na najnowszych materiałach prosto z Italii. W czasie zajęć wykorzystuję gry, nagrania wideo, piosenki.
Kocham to, co robię i chcę, by moi klienci przychodzili na zajęcia z przyjemnością. 🙂

Jestem magistrem italianistyki UAM w Poznaniu, lektorką i tłumaczem specjalistycznym języka włoskiego oraz właścicielką firmy Con Passione Nauka i Tłumaczenia Języka Włoskiego organizującą kursy języka włoskiego oraz zajmującej się tłumaczeniami.
Moje doświadczenie zdobyłam bezpośrednio we Włoszech podczas kilkuletniego pobytu (studia oraz praca) oraz w naturalnym i codziennym kontakcie z włoskojęzycznym otoczeniem pracując we włoskich firmach w Polsce.
Specjalizuję się w branży technicznej, technologicznej, prawniczej, budowlanej i formalnej.

Oferuję również zajęcia przygotowujące do matury z języka włoskiego, egzaminy, poprawki na uczelniach, rozmowy kwalifikacyjne i wiele, wiele innych.

__________________________________________________________________________

Madzia zdjęcie profilowe

Od października zespół Con Passione powiększył się o super lektorkę Magdę, która tak mówi o sobie:


„Ciao a tutti!
Mam na imię Magda i jestem ogromną pasjonatką języka włoskiego! 🇮🇹 Moja przygoda z włoskim zaczęła się, kiedy dawno dawno temu z pomocą Martyny zaczęłam zgłębiać tajniki tego pięknego języka. Potem pojawiło się wyzwanie ze zdaniem włoskiego na maturze rozszerzonej i studiami w tym kierunku. Tak też się stało! Zakochałam się po uszy w Bel Paese i wszystkim z nim związanym. Gdy tylko nadarzyła się okazja, pojechałam pracować na całe wakacje jako au pair do magicznego Varazze w Ligurii. Właśnie wróciłam z kolejnego wyjazdu po prawie trzech miesiącach w filmowej Toskanii, a marzy mi się zwiedzenie calutkiej Italii! Od października zapraszam wszystkich na wspólną przygodę z językiem włoskim – lekcje w Con Passione, które poprowadzę.” 💙

cropped-zrzut-ekranu-2018-09-04-o-17-08-191.png

Skontaktuj się już dziś!

telefonicznie pod numerem: +48 784 694 805

lub poprzez formularz:

* Wysyłając zapytanie lub prośbę o kontakt wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Nauka i Tłumaczenia Języka Włoskiego Con Passione Martyna Domarecka, w celu wysłania odpowiedzi na powyższe zapytanie oraz przesyłania treści marketingowych i handlowych na adres e-mail, podany powyżej w formularzu kontaktowym. Państwa dane nie będą przekazywane poza Nauka i Tłumaczenia Języka Włoskiego Con Passione Martyna Domarecka ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
– Klauzula informacyjna –
Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119) zwanego dalej „RODO”, informuje się, że Administratorem danych osobowych jest firma Con Passione Martyna Domarecka. Administrator może pozyskiwać następujące dane osobowe: imię, nazwisko,  adres email oraz nr telefonu. Dane osobowe będą przetwarzane za zgodą osoby podającej swoje dane zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a RODO w celu realizacji zapytań w zakresie zagadnień i usług oferowanych na stronie https://conpassione.org.
Podanie danych jest dobrowolne. Przekazywanie danych nie stanowi zagrożeń dla wolności i prywatności osób, ponieważ konieczność ich udostępnienia jest niezbędna w celu przygotowania odpowiedzi, a osoby zadające zapytania są zainteresowane uzyskaniem odpowiedzi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s