Język włoski

Lekcje indywidualne
Oferujemy naukę języka włoskiego na kursach w formie online. Nauka jest w pełni dostosowana do potrzeb i możliwości Klienta. Niezależnie czy uczeń przygotowuje się do egzaminu, chce nauczyć się mówienia i płynności czy marzy mu się rozumienie włoskich piosenek – razem ustalimy najlepszą metodę nauki. 

Głównym założeniem kursu języka włoskiego jest rozumienie i mówienie, dlatego zajęcia skupiają się na praktyce. Wykorzystywane są materiały pochodzące z Włoch – filmiki, nagrania, materiały z oryginalnych stron internetowych.

Zajęcia grupowe
Organizujemy również kursy grupowe online z języka włoskiego.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w blokach 1,5-godzinnych. Stawiamy na pracę w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach. Pozwala nam to indywidualnie podejść do każdego klienta. Dzięki takiemu podejściu możemy postawić w bardzo dużej mierze na praktykę, konwersacje i wypowiadanie się każdej osoby w czasie zajęć. U nas nie ginie się w gąszczu innych kursantów! Również na zajęciach grupowych wykorzystywane są materiały pochodzące z Włoch – filmiki, nagrania, materiały z oryginalnych stron internetowych. Zależy nam na tym, by uczony język był dokładnie taki, jakim mówi się we Włoszech. Dodatkowo – już od pierwszych zajęć przełamujemy ewentualną barierę przed mówieniem.

kursy języka włoskiego lekcje indywidualne Bydgoszcz Osielsko

Możliwość przeprowadzenia kursów i szkoleń dla firm

Oferujemy możliwość przeprowadzenia kursów językowych online dla firm i instytucji.
Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z grupami w różnym wieku oraz w rozmaitych branżach. Kursy oraz materiały dostosowujemy do specyfiki branży lub charakteru nauki.
Godziny, dni oraz forma zajęć do ustalenia.